Doi politisti au fost filmati de un amator, in timp ce primeau mita - VEZI VIDEO
Doi agenti din cadrul Politiei Rutiere Bucuresti sunt urmariti penal pentru luare de mita, dupa ce au fost filmati de un cameraman amator, in timp ce primeau 200 de lei de la o soferita.
Pe baza imaginilor surprinse in luna iulie de la balconul unui apartament din Capitala, Directia Generala Anticoruptie a facut cercetari si a stabilit ca agentii au primit mita ca sa n-o amendeze pe femeia care depasise pe contrasens coloana de masini oprite la semafor.
Integral pe Realitatea.net
Sursa: Realitatea.net
Copilul tau este gata de
Evaluarea Nationala?

Descarca GRATUIT
"Teste Rezolvate pentru Evaluarea Nationala "